Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Ster na zawód Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 17 Marzec 2016 09:50

Kampania promująca kształcenia zawodowe Ster na zawód (2015 – 2020)

Celem kampanii skierowanej do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, a w przyszłości także szkół podstawowych, jest zainteresowanie młodzieży i rodziców ofertą szkół proponujących kształcenie zawodowe na terenie miasta Białegostoku. W naszym mieście w 12 zespołach szkół zawodowych kształci się blisko 7,5 tys. uczniów. Praktykę mogą zdobyć w 46 profesjach. Dodatkowo zainteresowani uczniowie i dorośli mieszkańcy Białegostoku mogą zdobyć zawód na 41 kwalifikacyjnych kursach zawodowych.

>>> www.sternazawod.pl  <<<