Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Reklama
Z aparatem na grzyby - fotokonkurs Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 10 Sierpień 2016 13:50
 

Urząd Miejski w Białymstoku zaprasza dzieci i młodzież uczącą się w białostockich szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, zainteresowaną otaczającą nas przyrodą, do udziału w konkursie fotograficznym o tematyce mykologicznej. W naszym czwartym już konkursie obiektem zainteresowania będzie jedna z najbardziej znanych grup organizmów, jaką jest królestwo grzybów.

>>> szczegóły konkursu <<<

Zmieniony: Środa, 10 Sierpień 2016 13:59