Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Wojewódzki konkurs wiedzy o pszczelarstwie Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 19 Listopad 2019 14:59

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie który odbędzie się w dniu 3 grudnia 2019 roku o godzinie 11.00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 w Białymstoku.

Karty zgłoszeniowe należy przesłać do dnia 25 listopada 2019r. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pełne informacje z regulaminem oraz formularzem zgłoszeniowym pod tym LINKIEM