Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Relacja z wyjazdu Erasmus+ do Grenady Drukuj Email
Wtorek, 18 Wrzesień 2018 19:46

      

Dwunastu uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych właśnie powróciło z miesięcznego stażu w ramach projektu Erasmus+ „Grasz o europejski staż”. Nasi stażyści mieli okazję pracować od 08.08-11.09 w Granadzie, Hiszpanii. Pogłębiali swoją wiedzę na temat kuchni hiszpańskiej, zdobywali doświadczenie zawodowe, a także zwiedzali miasto i zabytki tego przepięknego miasta.

Oto ich relacja:

 

Zmieniony: Wtorek, 18 Wrzesień 2018 20:04