Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Rozstrzygnięcie II edycji konkursu „Z miłości do niepodległej Ojczyzny…” Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 12 Czerwiec 2017 21:28

13 maja 2017r. odbyło się podsumowanie II edycji Wojewódzkiego Konkursu Historycznego -  „Z miłości do niepodległej Ojczyzny… - życie i działalność Generała Władysława Andersa (1892-1970)”

Organizatorem konkursu, skierowanego dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego, jest Zespół Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa w Białymstoku przy współpracy Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku oraz Muzeum Wojska w Białymstoku.

W konkursie, w kategorii plastycznej, wzięło udział dwoje uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych. Uczennica klasy IITE Marta Barszczewska zajęła I miejsce w kategorii plastycznej wśród uczniów szkół ponadgimnzajalnych. Drugim uczniem biorącym udział w konkursie był Tomasz Aniołkowski z klasy IIZD.     

Uczniów do udziału w konkursie zachęcił oraz wsparł merytorycznie i organizacyjnie nauczyciel historii Wojciech Brański. Opiekunem w trakcie podsumowania konkursu na terenie Zespołu Szkół Technicznych był nauczyciel biblioteki Maciej Kułak.

Wojciech Brański