Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
VIII Konkurs Planer Kariery Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 29 Kwiecień 2013 19:52

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE

„PLANER KARIERY”

Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku serdecznie zaprasza uczniów białostockich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w VIII edycji Konkursu „Planer Kariery”.

Celem Konkursu jest stworzenie przez ucznia przy pomocy opiekuna (nauczyciela, pedagoga) planu działania dotyczącego własnej ścieżki edukacyjnej oraz kariery zawodowej w perspektywie wykonywania wymarzonego zawodu.

Prace konkursowe w formie papierowej i elektronicznej (e-mail) z dopiskiem „VIII PLANER KARIERY”, należy składać lub przesyłać do LCDZ w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku, ul. Sokólska 1, 15 - 865 Białystok do dnia 28 maja 2013 r.

Zmieniony: Poniedziałek, 29 Kwiecień 2013 20:03