Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Zakończenia nauki najstarszych klas Technikum Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 03 Maj 2013 20:20
 
26 Kwietnia 2013r. o godz. 9.00 na sali gimnastycznej miało miejsce uroczyste zakończenie roku klas maturalnych. Tradycyjnie pożegnanie uczniów kończących szkołę przygotowali trzecioklasiści z wychowawcami. 
 
W organizację zaangażowali się uczniowie klasy III TC i III TF. W części artystycznej, opracowanej przez Barbarę Hryniewicz, udział wzięli: Basia Bobrowska z klasy III TC, Krzysiek Kowalczuk, Ania Szyszko i Ela Szczechura z klasy III TF, Kasia Hanczaruk – II TD. Całość uświetniły śpiewem Roksana Puzan z klasy I TB i Justyna Plasun  - II TD. Na pamiątkę nauki w szkole maturzyści otrzymali kubki z logo ZSG.
 
Powodzenia na maturze i w dorosłym życiu !!!

>>> Fotogaleria <<<

Zmieniony: Piątek, 03 Maj 2013 21:14