Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Zakończenie roku w najstarszych klasach ZSZ Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 20 Czerwiec 2013 22:13
 
 
14 czerwca 2013 roku w świetlicy szkolnej miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów ostatnich klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 4 wchodzącej w skład Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku. 
 
Uroczystość prowadzili Pan Dyrektor Marek Józefowicz i Pani Dyrektor Jolanta Żurawska, którzy w ciepłych słowach pożegnali absolwentów oraz życzyli powodzenia w nadchodzących egzaminach zawodowych a także życiu osobistym. Wyróżniającym się uczniom zostały wręczone dyplomy i nagrody za osiągnięcia w nauce, sporcie, aktywność społeczną.  
 
Absolwentom ZSZ życzymy powodzenia i wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.
 
 
Zmieniony: Czwartek, 20 Czerwiec 2013 22:18