Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
ZSG maszeruje ... Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 21 Czerwiec 2013 12:36

 
13 czerwca odbyło się „Wiosenne Spotkanie Młodych” organizowane przez Prezydenta Miasta Białegostoku we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Białymstoku.

Entuzjazm i radość, pełnia młodości i bogactwo pomysłów towarzyszyły barwnemu przemarszowi przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ulicami naszego miasta, który prowadziła Młodzieżowa Orkiestra Dęta Miasta Białegostoku.

Spotkanie Młodych zapoczątkowane na Rynku Miejskim miało bogaty program. Przedszkolaki udały się do I Liceum Ogólnokształcącego na spektakl „Legenda o czarodziejskim młynku”, uczniowie szkół podstawowych do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl „Bazyliszek”, a pozostali uczestnicy wzięli udział w Przeglądzie Piosenki Wakacyjnej w Amfiteatrze Opery i Filharmonii Podlaskiej. Była to już piąta edycja czerwcowych Spotkań Młodych wieńcząca tegoroczną pracę wychowawczą oraz opiekuńczą.
 
/źródło - www.bialystok.pl/