Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Dar Serca 2013 Drukuj Email
Niedziela, 30 Czerwiec 2013 22:16

Przez cały rok szkolny 2012/2013, już po raz kolejny w ZSG, odbywała się zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci z Domu Dziecka i podopiecznych świetlicy terapeutycznej Nasz Dom: Dobry Pasterz, znajdującej się w Białymstoku, przy ulicy Mickiewicza 13. Zebraliśmy w sumie 22,5 kg darów.
 

Po raz pierwszy, zostali przez nas obdarowani również podopieczni Polskiego Czerwonego Krzyża, znajdującego się przy ul.  Warszawskiej 29 w Białymstoku.

Zbieraliśmy przybory szkolne, które zasilą akcję "Wyprawka dla żaka": zeszyty, długopisy, mazaki, kredki, bloki rysunkowe i techniczne, wycinanki, piórniki, książeczki do kolorowania oraz inne przybory szkolne. Pomagamy tym, którzy mają trudną sytuację rodzinną i materialną.

Serdecznie dziękujemy za dar serca, za wsparcie uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Koordynatorzy akcji:
Barbara Wysocka, Joanna Szydłowska

Zmieniony: Niedziela, 30 Czerwiec 2013 22:23