Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Spotkanie z Autorem ... Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 20 Październik 2013 16:45

W życiu każdej szkoły zdarzają się wyjątkowe dni. Tak było 16 października 2013r. gdy Zespół Szkół Gastronomicznych odwiedził Pan Andrzej Fiedoruk – autor wielu znakomitych książek kulinarnych.

To osoba, której obecność  budzi podziw, zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Podczas spotkania zaproszeni goście mili okazję poznać namiastkę ciekawostek z życia i twórczości Pana Andrzeja Fiedoruka. Autor podzielił się fachową wiedzą na temat kulinarnych tajemnic, a nawet dodał kilka anegdot, które bardzo urozmaiciły występ.
 
Zebrani goście byli pod wrażeniem zarówno zaproszonej osoby, jak i prezentowanych dzieł. Z zaciekawieniem wysłuchali wywiadu i zadawali własne pytania. Spotkania tego typu wzbogacają wiedzę uczniów oraz są inspiracją do poszukiwania własnych dróg w pięknej sztuce, jaką jest szeroko pojęta gastronomia. Najlepiej świadczy o tym wysoka frekwencja oraz multum braw, które otrzymał autor na koniec spotkania.
 
Mamy nadzieję, że w przyszłości będą nas odwiedzać równie znakomite osobistości.
 
Spotkanie zostało przygotowane przez nauczycieli – bibliotekarzy: Janina Demianowicz, Joanna Kurszel i Maciej Kułak. Współpraca -  Pani Jolanta Baranowska i Pan Arkadiusz Noskowicz.
 
****
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
****************
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zmieniony: Niedziela, 20 Październik 2013 16:53