Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Reklama
Karaoke 2013 - wyniki Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 25 Październik 2013 16:44

Konkurs Piosenki Karaoke
o Złoty Mikrofon Dyrektora Szkoły


W dniu 23 października odbył się w naszej szkole po raz piąty Konkurs Piosenki Karaoke o Złoty Mikrofon Dyrektora Szkoły.

Oficjalnego otwarcia konkursu dokonał dyrektor naczelny, pan Marek Józefowicz życząc uczestnikom satysfakcji z występów, a zaproszonym nauczycielom i uczniom miłych wrażeń podczas uczestnictwa w spotkaniu.

Prezentacje konkursowe oceniało Jury:

1. Jolanta Baranowska – przewodnicząca
2. Agnieszka Okuniewska
3. Adam Kaczanowski


i przedstawiciele młodzieży:

4. Iza Broź - kl. III TE
5. Magda Wiśniewska – kl. II TD
6. Marcin Zdanowicz – kl. III TA


Cieszymy się z udziału młodzieży ze starszych klas i zaangażowania klas pierwszych.

W konkursie udział wzięli:

1. Juliusz Wojszel – kl. I TA
2. Natalia Grzywa – kl. I TD
3. Anna Gawałkiewicz – kl. I TD
4. Paweł Sienicki – kl. I TD
5. Sylwia Szczerbińska – kl. I TD
6. Julia Zwoleńska – kl. I TD
7. Małgorzata Olendzka – kl. I TF
8. Michał Jeż – kl. I TG
9. Aneta Korzeniecka – kl. I TG
10. Agata Lenczewska –kl. I TG
11. Paulina Onopa – kl. I TG
12. Piotr Stasiewicz – kl. I TG
13. Magda Cieśluk – kl. II TA
14. Jowita Nikołajuk – kl. II TA
15. Magda Citowicz – kl. III TA
16. Paulina Radłowska – kl. III TA
17. Anna Iwaniuk – kl. III TE
18. Gabriela Jaroszuk - kl. III TE
19. Filip Gilewski – kl. III ZD
20. Paweł Rokicki – kl. III ZD
21. Andrzej Samsonowicz – kl. III ZD
22. Szymon Wasiljew – kl. III ZD

Jury pedagogiczne i młodzieżowe było zgodne w ocenie piosenek w pierwszej i drugiej części konkursu. Jedną piosenkę można było przygotować wcześniej, drugą uczestnicy losowali z przygotowanego zestawu Karaoke.

I miejsce zajęły uczennice: Magda Cieśluk i Jowita Nikołajuk z klasy II TA,
II miejsce zajęła: Paulina Radłowska z kl. III TA,
III miejsce zajęli uczniowie: Natalia Grzywa, Anna Gawałkiewicz, Paweł Sienicki, Sylwia Szczerbińska, Julia Zwoleńska - I TD

Wyróżnienia:
Małgorzata Olendzka z kl. I TF
Anna Iwaniuk i Gabryiela Jaroszuk z kl. III TE
„Kwartet Męski” z kl. III ZD.


Nagrody i wyróżnienia wręczył pan dyrektor Marek Józefowicz, gratulując zwycięzcom i życząc wszystkim uczestnikom dalszych sukcesów.

W organizację konkursu zaangażowali się uczniowie:
Magda Kranz z kl. II TA – wykonywanie zdjęć,
Hubert Marcinkiewicz z kl. III TF – obsługa techniczna.

Organizator: Jolanta Baranowska

WSPÓŁPRACA: Agnieszka Okuniewska, Adam Kaczanowski, Arkadiusz Noskowicz


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zmieniony: Wtorek, 29 Październik 2013 06:23