Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Spotkanie opłatkowe 2013 Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 19 Grudzień 2013 23:19
Przedświąteczny czas to okazja do opłatkowych spotkań, podczas których nauczyciele, pracownicy, uczniowie naszej Szkoły, drodzy nasi Emeryci oraz przedstawiciele Rady Rodziców łamiąc się opłatkiem składają sobie życzenia i dzielą się wzajemną życzliwością.

18 grudnia w szkolnej jadalni na wigilii spotkaliśmy się, aby uczcić Narodzenie Bożej Dzieciny i przekazać wzajemnie życzenia błogosławieństwa, pokoju i miłości.

Podczas spotkania śpiewaliśmy kolędy prawosławne i katolickie. Ksiądz Stanisław Jakubowicz wraz z uczniami przewodniczył wspólnemu kolędowaniu. Życzenia Wszystkim obecnym złożył gospodarz spotkania - Dyrektor Szkoły Pan Marek Józefowicz, przewodniczący Samorządu Szkolnego Jarosław Młynarczyk, przedstawiciel Rady Rodziców oraz Ks. Stanisław.

Po uroczystym odczytaniu Ewangelii o Narodzeniu Pańskim łamaliśmy się opłatkiem.

Druga część spotkania była ucztą dla podniebienia. Na pięknie udekorowanym stole, którego centralnym punktem była bożonarodzeniowa szopka, pojawiły się tradycyjne dania wigilijne.
Nasz zachwyt wyraziliśmy poprzez konsumpcję smacznie przyrządzonych potraw. Bardzo dziękujemy naszym koleżankom, które przygotowały wigilię i czuwały nad organizacją spotkania.

Trudno było nam się rozstać. Każdy z obecnych otrzymał opłatek wraz z Ewangelią oraz modlitwą na rozpoczęcie w rodzinnym gronie wieczerzy wigilijnej.

Niechaj nam wszystkim błogosławi Boża Dziecina i rozświetla każdy dzień naszego życia.
 
J. Szydłowska
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zmieniony: Czwartek, 19 Grudzień 2013 23:36