Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Reklama
Mam Talent 2014 - wyniki Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 23 Luty 2014 20:14

Informacja z przebiegu V edycji konkursu "Mam Talent"

W dniu 19 lutego w świetlicy szkolnej  odbył się po raz piąty konkurs "Mam Talent’’, który dostarczył wielu emocji uczestnikom i widzom.

Oficjalnego otwarcia konkursu dokonał Pan Dyrektor Błażej Siwiec.

Prezentacje uczestników oceniała Komisja Konkursowa:

1. Jolanta Baranowska – przewodnicząca
2. Joanna Kurszel
3. Wojciech Brański

i Jury młodzieżowe:

1. Magda Citowicz - kl. III TA
2. Grzegorz Domanowski - kl. IV TE
3. Justyna Kapica - kl. III TD.

Przyznano następujące miejsca:

  • I miejsce -  Dawid Gałażewicz kl. II TE – za utwór autorski,
  • II miejsce -  duet Michał Frejtag kl. II TE i Kinga Zagórska kl.  II TH – za dojrzały wokal i nostalgiczną interpretację piosenki "Lubiła tańczyć".
  • III miejsce – Małgorzata Olendzka kl. I TF -za ambitne wykonanie piosenki Grażyny Łobaszewskiej " Brzydcy’’ - "Brzydka ona, brzydki on, a taka piękna miłość’’.

Wyróżnienia:

  • "Kwartet Męski’’  - Paweł Rokicki, Andrzej Samsonowicz, Szymon Wasiljew kl. III ZD, Maciej Pleskiewicz kl. III TD – za brawurowy taniec i śpiew " Mydełka Fa’’, rozruszanie publiczności i dobrą zabawę, pełen talentu głos Szymona Wasiljewa,
  • Duet: Magdalena Cieśluk i Jowita Nikołajuk kl. II TA – za piękne, profesjonalne śpiewanie.

Nagrody i dyplomy zostały ufundowane i uroczyście wręczone laureatom przez Dyrektora Naczelnego szkoły - pana Marka Józefowicza. Pan Dyrektor pogratulował zwycięzcom i podziękował za udział w konkursie wszystkim uczestnikom.

Oprawę muzyczną i udźwiękowienie zapewnili Hubert Marcinkiewicz z kl. III TF i Paweł Wróblewski z kl. II TE, zdjęcia wykonała Martyna Kruszewska z kl. III TF.

Organizator: Jolanta Baranowska
 
Współpraca: Joanna Kurszel,
Wojciech Brański,
Arkadiusz Noskowicz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zmieniony: Niedziela, 23 Luty 2014 20:27