Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Reklama
I Dzień Wiosny - zawody sportowe Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 27 Marzec 2014 22:42

Komunikat z zawodów sportowych
z okazji „I Dnia Wiosny”

21 marca 2014r.

Przeciąganie liny


I miejsce - klasa 4 TE: Kamil Średziński, Kacper Irski, Kuba Mogielnicki, Andżelika Andraka, Magdalena Szumicka
II miejsce - klasa 2 TA: Marek Roszkowski, Dawid Płoszczuk, Michał Hewa, Adrianna Mściwujewska, Magda Cieśluk
III miejsce - klasa 3 TE: Eryk Rubczewski, Marcin Brzozowski, Paweł Grzywa, Patrycja Pułka, Karolina Sadkowska
IV miejsce -klasa 4 TE(2): Radek Gościk, Damian Antonowicz, Damian Tomczuk, Kasia Szczepańska, Emilka Sobolewska
V miejsce - klasa 3 ZD: Andrzej Samsonowicz, Szymon Wasiljew, Filip Gilewski, Renata Wąsowska

Futsal

I miejsce - klasa 4 TA: Tomasz Zawadzki, Łukasz Rokicki, Damian Matwiejuk, Maciej Juszczak

II miejsce - klasa 4 TE: Jakub Mogielnicki, Damian Tomczuk, Jakub Kluczewski, Michał Bańkowski, Patryk Wysocki, Radek Gościk]
III miejsce - klasa 2 ZD: Jacek Łodziński, Artur Michałowski, Dominik Dziejmy, Jakub Wysocki

Wyciskanie sztangi na ławce

 - dziewczęta

I miejsce Adrianna Mściwujewska 2 TA -  28.317

II miejsce Aleksandra Manias 2 TA - 28.138
III miejsce Karolina Delesiewicz 4 TC - 20.8225

 - chłopcy kategoria lekka

I miejsce Paweł Kasperiuk 4 TC - 81.924
II miejsce Karol Janucki 3 ZD - 72.78
III miejsce Michał Kochański 4 TD - 57.768
IV miejsce Damian Samsonowicz 1 ZB - 54.750
V miejsce Filip Gilewski 3 ZD - 52.4025

 - chłopcy kategoria ciężka

I miejsce Mateusz Śliwowski 4 TC - 78.744
II miejsce Andrzej Samsonowicz 3 ZD - 68.943
III miejsce Eryk Lach 3 TF - 62.016
IV miejsce Paweł Rokicki 3 ZD - 42.847

 - kategoria open

I miejsce Paweł Kasperiuk 4 TC
II miejsce Mateusz Śliwowski 4 TC
III miejsce Karol Janucki 3 ZD

- klasyfikacja drużynowa klasa 3 ZD - 194.1255

Koszykówka

I miejsce - klasa 4 TE Kacper Irski, Krzysztof Czarniecki

II miejsce - klasa 4 TD Eryk Mąkowski, Michał Kochański
III miejsce - klasa 1 TB Jakub Bursa, Kamil Siwiak, Kasia Czaczkowska
IV miejsce – klasa 2 ZD Jacek Łodziński, Dominik Dziejma, Joanna Zapalnik
V miejsce - klasa 1 TG Sebastian Gudalewski, Kamil Szoda
VI miejsce – klasa 1 ZD Dawid Lewoniuk, Michał Mozyrski


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zmieniony: Czwartek, 27 Marzec 2014 23:39