Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Laureaci turnieju u Prezydenta Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 01 Lipiec 2014 23:57
 
W dniu 23 czerwca 2014r. uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej kl. III ZD w zawodzie cukiernik – Katarzyna Koszczuk i Szymon Wasiljew – laureaci Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik w roku szk. 2013/2014 oraz wychowawczyni Danuta Korolczuk, uczestniczyli w uroczystym koncercie poświęconym Ogólnopolskim Laureatom olimpiad, konkursów i turniejów przedmiotowych w roku szkolnym 2013/2014 województwa podlaskiego.
 
Koncert odbył się w Operze i Filharmonii Podlaskiej ul. Podleśna 2. Uczniowie otrzymali od Zastępcy Prezydenta Miasta Białegostoku listy gratulacyjne oraz życzenia dalszych sukcesów w rozwijaniu zainteresowań i doskonalenia umiejętności we zawodzie cukiernik.      

Danuta Korolczuk