Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Reklama
Andrzejkowe Śpiewanie 2014 - relacja Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 07 Grudzień 2014 14:59
 
VI edycja Szkolnego Konkursu Piosenki Karaoke
- "O Złoty Mikrofon Dyrektora Szkoły" – sprawozdanie.


W dniu 27.11. 2014 r. odbył się po raz szósty Szkolny Konkurs Piosenki Karaoke o Złoty Mikrofon Dyrektora Szkoły, tym razem pod hasłem „Andrzejkowe Śpiewanie”.

Konkurs został otwarty przez pana Dyrektora, Marka Józefowicza, który życzył uczestnikom i widzom miłej zabawy i powodzenia w rywalizacji piosenkarskiej.

Oceny poszczególnych występów dokonało Jury pedagogiczne:
1. Jolanta Baranowska – przewodnicząca
2. Joanna Kurszel
3. Beata Żukowska

 
i Jury młodzieżowe:

1. Jarosław Młynarczyk - kl. IV TF – przewodniczący
2. Magda Citowicz - kl. IV TA
3. Anna Mikuć - kl. IV TA.


W konkursie wzięło udział 32 uczniów w następującej kolejności:

Justyna Plasun - kl. IV TD

Duet: Magdalena Huczko - kl. IV TF i Aneta Rembiszewska - kl. IV TF

Dawid Gałażewicz - kl. III TE
Klaudia Tyniewicka - kl. I TF

Zespół: Anna Gawałkiewicz - kl. II TD
Natalia Grzywa - kl. II TD
Agnieszka Sieńko - kl. II TD
Klaudia Puchalska - kl. II TD
Magdalena Sidorowicz - kl. II TD

Solo: Maciej Mieszczyński - kl. I TG

Zespół: Marcela Szarlej - kl. I TE
Wiktoria Muszyńska - kl. I TE
Katarzyna Sopek kl. - I TE
Magdalena Śliwonik - kl. I TE
Solo: Roksana Puzan - kl. III TB
Michał Frejtag - kl. III TE
Duet: Ewelina Sokołowska - kl. II TA i Wioleta Łubińska - kl. II TG
Michał Gwoździej - kl. I TG
Paulina Onopa - kl. II TG

Zespół: Klaudia Kulesza - kl. II TG
Katarzyna Suproń - kl. II TG
Szymon Wądołowski - kl. II TG
Szymon Piekutowski - kl. II TB
Łukasz Suchocki - kl. I TF
Klaudia Białobrzeska - kl. II TE
Emilia Dobrowolska - kl. II ZD

Zespół: Michał Borowski - kl. I TF
Jakub Oleńczuk - kl. I TG
Antoni Szkiłądź - kl. I TF
Kamil Zalewski - kl. I TF

Jury zgodnie stwierdziło, że poziom poszczególnych występów w tej edycji był wysoki, a piosenki ambitne i zinterpretowane w ciekawy sposób.

Przyznano następujące nagrody:

I miejsce – Michał Frejtag - kl. III TE
II miejsce – Dawid Gałażewicz - kl. III TE
III miejsce – Klaudia Tyniewicka - kl. I TF


Wyróżnienia – Klaudia Białobrzeska - kl. II TE

Duet:
Magdalena Huczko i Aneta Rembiszewska - kl. IV TF

Nagrody Specjalne:

Za indywidualność sceniczną - Roksana Puzan - kl. III TB, Michał Gwoździej – kl. I TG

Za ogólny wyraz artystyczny - Justyna Plasun - kl. IV TD

Za oryginalny talent muzyczny:
Zespół: Michał Borowski - kl. I TF, Antoni Szkiłądź - kl. I TF, Kamil Zalewski - kl. I TF, Jakub Oleńczuk - kl. I TG.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a laureaci dyplomy i nagrody w postaci statuetek i książek na uroczystym spotkaniu z panem Dyrektorem, Błażejem Siwcem.
 
Odpowiedzialna za organizację konkursu: Jolanta Baranowska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zmieniony: Wtorek, 30 Grudzień 2014 23:44