Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Kurs Barmański 2014 Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 10 Grudzień 2014 00:00

W dniach od 7 do 9 listopada 2014r. roku w naszej szkole odbył się kurs barmański. Jego głównym celem było zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do zdania egzaminu potwierdzającego tytuł Bartender’a poziomu (level’u) A.

Zajęcia prowadził pan Dariusz Kosiorek mistrz barmański (Master Bartender) i długoletni Brand Ambasador firmy Bacardi - Martini w Polsce.

Pracownia obsługi na te trzy dni zajęć zamieniła się w najwykwintniej wyposażony bar, a uczestnicy kursu zgłębiali towaroznawstwo napojów alkoholowych i poznawali tajniki miksologii sporządzając i degustując różnorodne napoje mieszane.

Kurs kończy egzamin teoretyczny i praktyczny po zdaniu, którego uzyskuje się certyfikat barmana w zakresie podstawowym, który jest niezbędny do dalszego podnoszenia kwalifikacji w tym zawodzie na kursie II stopnia.

Wszyscy uczestnicy uzyskali wymarzone kwalifikacje i certyfikaty rekomendowane przez Stowarzyszenie Polskich Barmanów - Polish Bartenders Association (SPB jest jedynym reprezentantem Polski w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Barmanów International Bartenders Association - IBA). -> http://www.spb-pba.org.pl/

Gratulujemy, a wszystkich zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności w tym zakresie prosimy o kontakt z panią Marią Bazylewicz – Radio, która jest organizatorem tych kursów.
 
Maria Bazylewicz - Radio
foto. A. Noskowicz
 
--------------------------
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zmieniony: Wtorek, 13 Styczeń 2015 23:57