Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Uwolnij książkę Drukuj Email
Niedziela, 25 Styczeń 2015 17:07

„Uwolnij książkę”

Najpiękniejsze są te prezenty, których się nie spodziewamy i otrzymujemy bezinteresownie. W imię tej szlachetnej zasady nauczyciele bibliotekarze zorganizowali w szkole  akcję pt. „Uwolnij książkę”.

Pomysł był skrywany od dłuższego czasu, nikt poza bibliotekarzami nie wiedział o tym zacnym działaniu. W piątek, 16–ego lutego każdy, kto odwiedził bibliotekę otrzymał suwenir. Trudno przecenić wartość dodaną,  którą wniósł do pomysłu Dyrektor Muzeum Rzeźby im. Alfonsa Karnego Pan Ryszard Saciuk. Dzięki jego uprzejmości otrzymaliśmy książki o różnej tematyce, w wielu językach. Wszyscy obdarowani byli bardzo wdzięczni i już pytali o kolejną edycję :). W ciągu jednego dnia zostało uwolnionych ponad 70 książek. Kolejna akcja wkrótce…

Nauczyciele bibliotekarze ZSG


 
 


 

Zmieniony: Niedziela, 25 Styczeń 2015 17:15