Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
VI Konkurs Wiedzy o Rodzinie - etap szkolny Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 25 Luty 2015 22:12

Obchodzony w Polsce 25 marca Dzień Świętości Życia jest okazją do podjęcia refleksji nad wartością życia ludzkiego i jego zagrożeniami we współczesnym świecie.

Zapraszam wszystkie osoby, dla których życie człowieka jest wartością nadrzędną, a obrona życia od poczęcia leży na sercu. Bowiem tematyką tegorocznego Konkursu będzie okres prenatalny życia człowieka.

Etap szkolny Konkursu odbędzie się 10 marca, we wtorek, na długiej przerwie, w sali 106.

Etap szkolny składa się z części pisemnej i ma na celu wyłonienie trzech uczniów z największą liczbą punktów, którzy wezmą udział w drugim etapie Konkursu. Uczniowie, którzy otrzymają największą liczbę punktów z testu, przygotują prezentację w PowerPoincie związaną z tematyką konkursu.

Etap miejski Konkursu odbędzie się 23 marca, w godzinach 12.00-15.00 w naszej szkole i składać się będzie z części pisemnej oraz ustnej czyli przedstawienia swojej prezentacji.

Wszystkie informacje na temat Konkursu wraz z literaturą znajdują się na stronie internetowej naszej szkoły /zobacz/. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy. Laureaci pierwszych trzech miejsc otrzymają nagrody rzeczowe.

Zapisy i zgłoszenia przyjmuję osobiście.
Serdecznie zapraszam.
Edyta Turel,
nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
w Zespole Szkół Gastronomicznych