Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Nowości w Bibliotece Drukuj Email
Sobota, 21 Marzec 2015 18:09

KOLEJNE NOWOŚCI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ !


Z nieskrywaną radością uroczyście informujemy, że biblioteka szkolna została wzbogacona o kolejną  pozycję książkową: „Ilustrowany leksykon grzybów w Polsce” Wiesława Kamińskiego. Serdecznie zapraszamy do czytania, poniżej prezentujemy recenzję Eweliny Bonifatiuk (IV TF):
 
Ilustrowany leksykon grzybów w Polsce należy polecać uczniom Zespołu Szkól Gastronomicznych, aby w przyszłości potrafili zidentyfikować grzyby jadalne i niejadalne. Pomocnicze w tym będą ilustracje i opisy poszczególnych grzybów zamieszczone w tym wyjątkowo starannie przygotowanym edytorsko wydawnictwie. Uczniowie-grzybiarze i nie tylko, są zaproszeni do biblioteki, aby zapoznać się z tym wartościowym leksykonem.
Zmieniony: Sobota, 21 Marzec 2015 18:16