Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Uczniowie ZSG w Dziale Zbiorów Specjalnych Drukuj Email
Sobota, 21 Marzec 2015 18:38

Uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych odwiedzili kolejną instytucję kultury województwa podlaskiego. Otóż 5 marca mieli okazje poznać bogate zbiory działu zbiorów specjalnych Książnicy Podlaskiej. Kierowniczka – Pani Ewa Jarmołowicz wykazała się niecenioną pomocą w propagowaniu czytelnictwa wśród naszej młodzieży – udostępniła i barwnie opowiedziała o nowatorskich formach propozycji bibliotecznych.

Nasi wychowankowie wyrazili swój podziw i zainteresowanie, a ich nienaganna postawa zaowocowała otrzymaniem wielu książek, które zostały przekazane do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Gastronomicznych. Bardzo dziękujemy Pani Kierownik za miłe przyjęcie, jednocześnie uważamy, że jest to kolejny krok ku integracji białostockich  bibliotek. W niedalekiej przyszłości planujemy kolejne wycieczki edukacyjne (m.in. do biblioteki muzeum podlaskiego), dlatego apelujemy do WSZYSTKICH uczniów o zaangażowanie w życie szkolne – z pewnością najbardziej ambitni zostaną zaproszeni na kolejną, tego typu wyprawę. W wycieczce uczestniczyli: Natalia Minko (I TE), Michał Jeż (II TG), Michał Kaliszewski (II TG)   

Nauczyciele bibliotekarze

Zmieniony: Sobota, 21 Marzec 2015 18:41