Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Nasza Biblioteka Najaktywniejsza … Drukuj Email
Wtorek, 12 Maj 2015 22:02

 Nasza Biblioteka Najaktywniejsza …,
Nie Wierzysz? – Sprawdź!

W życiu każdej szkoły zdarzają się piękne chwile. Wachlarz pozytywnych emocji wypełnił ostatnio mury Zespołu Szkół Gastronomicznych, którego biblioteka na stałe zapisała się złotymi zgłoskami na bibliotecznej mapie Podlasia. Naprawdę trudno przecenić wkład jaki włożyli uczniowie ZSG w promocję czytelnictwa, za to Wam wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy, poniższy tekst jest napisany głównie do Was, dla Was i dzięki Wam.

Przypadł nam w udziale zaszczyt poinformowania o kolejnej dobrej wiadomości. Otóż uroczyście i zarazem skromnie informujemy, że nasza biblioteka (identycznie jak rok temu) bryluje wśród innych tego typu placówek w województwie podlaskim.

Fachowy serwis poświęcony działaniom  bibliotecznym naszego regionu wyróżnił w bieżącym roku szkolnym 9 wydarzeń edukacyjnych (na poziomie ponadgimnazjalnym), w tym naszych jest…6 !!!

W związku z zaistniałą sytuacją czujemy się obligatoryjnie zobowiązani podziękować osobom, bez których ten sukces nie byłby możliwy: dyrekcji szkoły, kadrze pedagogicznej oraz wszystkim zaangażowanym uczniom.

Zwracamy się również do pozostałych wychowanków – biblioteka jest dla Was zawsze otwarta, a  ranking niech będzie najlepszym dowodem na sens ambitnych działań.

Poniżej link do omawianej kwestii:

BIBSERVIS Bibliotek Szkolnych Podlasia

Nauczyciele bibliotekarze

Zmieniony: Wtorek, 12 Maj 2015 22:11