Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Perła wydawnicza w bibliotece ZSG ! Drukuj Email
Poniedziałek, 25 Maj 2015 22:55
 
Dzięki szczodrości Dyrektora Szkoły Pana Marka Józefowicza Biblioteka Szkolna została wzbogacona o kolejną pozycję książkową. Otrzymaliśmy prawdziwą perłę wydawniczą w postaci „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza.
 
Szata graficzna doprecyzowana w każdym szczególe oraz jakość wykonania na potężną skalę kompilują się w postaci książki, której widok zapiera dech w piersiach. Warto dodać, że jest to lektura z limitowanej serii (na cała Polskę wydrukowano tylko 800 egzemplarzy). Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia biblioteki, tym bardziej, że mamy również m.in. bibliofilskie wydanie „Dziadów”.
 
 
 
Nauczyciele Bibliotekarze