Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Nowości w bibliotece ciąg dalszy Drukuj Email
Poniedziałek, 25 Maj 2015 23:01
 
 
Tym razem mamy przyjemność zakomunikować Państwu o zakupie do biblioteki książki pt. „Złota 10 Polska”. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia, gdyż  warstwa tekstowa oraz szata graficzna nowej pozycji książkowej budzą podziw i zachęcają do refleksji na temat naszej pięknej Ojczyzny.
 
Poniżej prezentujemy recenzje zachwyconej uczennicy, Natalii Minko z I TE:

"Złota 10 Polski" to wspaniały przewodnik po najpiękniejszych i najciekawszych miejscach w Polsce. Oprócz tych najcenniejszych i najbardziej znanych, w książce znalazło się wiele innych pięknych, a mniej znanych miejsc. Dzięki tej książce poznasz fascynujące piękno naszego kraju, a bogato ilustrowane fotografie przeniosą Cię w różne zakątki Polski. Przewodnik  ten stanowi niezastąpione źródło wiedzy dla uczniów, nauczycieli i wszystkich tych, których urzeka pięknego naszej ojczyzny!
 
 

 
Natalia Minko