Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Reklama
VI edycja Konkursu - "Mam Talent" Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 11 Czerwiec 2015 21:07

Relacja z przebiegu VI edycji Konkursu "Mam Talent" w Zespole Szkół Gastronomicznych
w Białymstoku. W dniu 1 czerwca 2015 r. odbył się po raz szósty Szkolny Konkurs "Mam Talent".

Oficjalnego otwarcia konkursu dokonał Pan Dyrektor Marek Józefowicz, witając zaproszonych nauczycieli i uczniów, życząc uczestnikom ciekawych występów i powodzenia w rywalizacji.

Uczniowie, biorący udział w konkursie, zaprezentowali wysoki poziom artystyczny w różnych dziedzinach: w żonglerce, beat boxie, tańcu, poezji własnej, piosence i plastyce.

Uczestnicy konkursu według kolejności wystąpień:

  • Mateusz Leszczyński - kl. II TA – żonglowanie
  • Łukasz Fiedosiuk - kl. II TA – żonglowanie
  • Juliusz Wojszel - kl. II TA – żonglowanie
  • Klaudia Tyniewicka - kl. I TF – piosenka francuska
  • Kamila Baranowska - kl. I TA – taniec cheerlleaderki
  • Roksana Puzan - kl. III TB – piosenka polska
  • Jakub Oleńczuk - kl. I TG – beat box
  • Michał Frejtag - kl. III TE – piosenka angielska
  • Przemysław Ziuzia - kl. I TD – wiersze własne
  • Justyna Wołosik - kl. I TD – plastyka


Poszczególne występy oceniała Komisja pedagogiczna:

  • Jolanta Baranowska – przewodnicząca
  • Wojciech Brański
  • Arkadiusz Noskowicz
  • Beata Żukowska


i Jury młodzieżowe:

  • Anna Krawczuk kl. III TD
  • Marta Miszczuk kl. I TE
  • Kamil Trykoszko kl. II TB


Wyniki konkursu:

I miejsce – Jakub Oleńczuk - kl. I TG – beat box – Kuba zachwycił swoim oryginalnym wykonaniem publiczność i
Jury,

II miejsce – Kamila Baranowska - kl. I TA – taniec - brawurowo i sportowo wykonany z akrobatycznymi figurami,
wzbudzający żywe zainteresowanie widzów,

III miejsce – Mateusz Leszczyński, Łukasz Fiedosiuk, Juliusz Wojszel - kl. II TA – popis żonglowania w układzie
choreograficznym – bardzo ciekawa konkurencja, uczniowie świetnie dobrali muzykę i swoim występem zdobyli aplauz publiczności, zbierając gromkie brawa.

Publiczność nie szczędziła oklasków wszystkim wykonawcom, podobały się ambitne piosenki – francuska, polska i angielska. Śpiewający uczniowie zasłużyli na nagrody i otrzymali wyróżnienia.

Wyróżnienia – Klaudia Tyniewicka kl. I TF, Roksana Puzan kl. III TB, Michał Frejtag kl. III TE.

Nagrody (bilety do kina) i dyplomy wręczył uczestnikom Pan Dyrektor Marek Józefowicz, gratulując sukcesu laureatom konkursu.

Pomoc i obsługa techniczna konkursu – Łukasz Suchocki kl. I TF, Roksana Puzan kl. III TB, fotorelacja – Łukasz Suchocki

GRATULUJEMY TALENTÓW!

Jolanta Baranowska

 

 

Zmieniony: Czwartek, 11 Czerwiec 2015 21:23