Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Szlachetne zdrowie czyli ... Drukuj Email
Piątek, 11 Wrzesień 2015 21:44


Szlachetne zdrowie czyli ...
jak funkcjonować w zgodzie z matką naturą?

W życiu każdej szkoły zdarzają się piękne chwile. Dzisiejszy dzień jest również wyjątkowy, gdyż dzięki uprzejmości i szczodrości Dyrekcji Szkoły otrzymaliśmy książkę, której wartość trudno przecenić. Przypadł nam w udziale zaszczyt poinformowania, że dzieło dr Aleksandra Pawłowskiego i mgr inż. Dominiki Szeląg: „Zdrowie w zgodzie z naturą” zasiliło bibliotekę Zespołu Szkół Gastronomicznych. Jak zdrowo się odżywiać? Jak żyć ekologicznie? Wreszcie co robić, aby czuć się lekko ciałem i duszą?  Na te i szereg innych pytań odpowiada nasz nowy nabytek.

Książką jest również wyjątkowa z powodu wymiaru charytatywnego – szkoła dzięki zakupowi  pośrednio wsparła finansowo instytucje pożytku publicznego. Uważamy, że jest to inspirująca kontynuacja naszych działań, aby w bibliotece kumulowały się inicjatywy propagujące czytelnictwo oraz przedsięwzięcia charytatywne. Poniżej przedstawiamy szerszy opis książki, zdjęcia zadowolonych uczniów oraz podziękowanie, które otrzymaliśmy od wydawnictwa.
 
 
********************
 
dr Aleksander Pawłowski
mgr inż. Dominika Szeląg
„Zdrowie w zgodzie z naturą”
 
 

Książka „Zdrowie w zgodzie z naturą” jest doskonałym poradnikiem dostarczającym wielu cennych i pożytecznych informacji na temat właściwości leczniczych i żywieniowych popularnych, i mniej znanych warzyw, owoców, ziół, herbat, olejów czy kasz. Dzięki tej książce drodzy uczniowie dowiecie się, jak niezwykłe właściwości mają naturalne produkty, które znajdziesz w zasięgu naszej ręki. Poza tym w książce znajdują się receptury i przepisy, dzięki którym możemy złagodzić rozmaite dolegliwości wielu chorób. Poznamy produkty, które pozwolą poprawić nam nastrój i wygląd, dodać sił witalnych, pozbyć się stresu, poprawić wzrok i koncentrację.

 

Serdecznie polecamy wszystkim uczniom, w końcu zdrowie jest najważniejsze !

Nauczyciele Bibliotekarze

Zmieniony: Piątek, 11 Wrzesień 2015 22:07