Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Wychowanie ku wartościom - szanse i zagrożenia Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 19 Listopad 2015 09:53

 


 

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży w imieniu Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu adresowanym do dyrektorów, nauczyciel, nauczycieli wychowania przedszkolnego, pedagogów i wychowawców wszystkich typów szkół i placówek z województwa podlaskiego w ramach realizacji zadań  z zakresu doskonalenia nauczycieli województwa podlaskiego oraz kierunków  realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2015/2016 w obszarze tematycznym:

"Wychowanie ku wartościom – szanse i zagrożenia"

>>> szczegóły <<<