Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Reklama
Podsumowanie KARAOKE 2015 Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 09 Grudzień 2015 23:09
 
 
Sprawozdanie z przebiegu VII edycji Szkolnego Konkursu Piosenki Karaoke o Złoty Mikrofon Dyrektora Szkoły. W dniu 02 grudnia 2015 roku o godz. 13.45 odbył się w Świetlicy szkolnej po raz siódmy Szkolny Konkurs Piosenki Karaoke o Zloty mikrofon Dyrektora Szkoły.
Oficjalnego otwarcia konkursu dokonał pan Dyrektor Marek Józefowicz.
 
W konkursie udział wzięli następujący uczniowie:
 
1. Michał Frejtag kl. IV TE
2. Zespół z kl.I TE - Dagmara Benecka
3. Justyna Tekień
4. Ewelina Walo
5. Dawid Gałażewicz kl. IV TE
6. Adrian Trybulski kl. II ZB
7. Dagmara Benecka kl. I TE
8. Angelika Rutkiewicz kl. I TG
9. Bartosz Gąsiniak kl. I TE
10. Paweł Szczebiot kl. IV TF i Michał Frejtag kl. IV TE – duet – piosenka własna.
11. Klaudia Białobrzeska kl. III TE
12. Patryk Najman kl. I ZB
13. Natalia Siemieniuk kl. III ZD
14. Emilia Dobrowolska kl. II ZD
15. Adam Radziszewski kl. I TG
16. Monika Pełszuk kl. I TD
17. Angelika Gąsowska kl. I TG i Angelika Rutkiewicz kl. I TG – duet.
18. Katarzyna Sopek kl. II TE
19. Magdalena Śliwonik kl. II TE
20. Michał Kaliszewski kl. III TG
21. Dawid Łęczycki kl. III TG
22. Paweł Wróblewski kl. IV TE, Michał Frejtag kl. IV TE i gościnnie absolwent ZSG – Szymon Wasiljew.

Występy konkursowe oceniała Komisja w składzie:
 
1. Jolanta Baranowska – przewodnicząca.
2. Maciej Kułak
3. Jan Perkowski
 
i Jury młodzieżowe:
 
4. Magdalena Cieśluk kl. IV TA
5. Jowita Nikołajuk kl. IV TA
6. Marta Miszczuk kl. II TE

Zdaniem Jury poziom konkursu był wyrównany i wysoki, wybierane piosenki są coraz bardziej ambitne, zaprezentowane zostały także własne utwory.
Przyznano następujące miejsca:

I miejsce - Trio - Michał Frejtag kl. IV TE, Paweł Wróblewski kl. IV TE i gościnnie absolwent ZSG Szymon Wasiljew – za pięknie wykonaną i zinterpretowaną piosenkę – szlagier przedwojenny "To ostatnia niedziela". Należy podkreślić właściwą dykcję z przedniojęzykowo- zębowym, słynnym, gładkim, tradycyjnym "Ł",

II miejsce – Duet raperów – Dawid Gałażewicz kl. IV TE i Adrian Trybulski kl. II ZB – za piosenkę autorską,
 
III miejsce – Patryk Najman kl. I ZB – po raz pierwszy na naszej szkolnej scenie - hip hop.
 
Wyróżnienia:
 
Magdalena Śliwonik, Katarzyna Sopek kl. II TE – za wykonanie z dużą kulturą piosenki zespołu "Mikromusic" "Takiego chłopaka" – utworu dowcipnego, prawdziwego i ujmującego lekkością,
 
Klaudia Białobrzeska kl. III TE – za najlepiej zaśpiewaną z dotychczasowych występów piosenkę zespołu "Blue Cafe" "Czas nie będzie czekał"- nostalgicznie i lirycznie,
 
Emilia Dobrowolska kl. II ZD – za angielską piosenkę Eda Sheerana "I see fire", wykonaną z wyczuciem i zrozumieniem,
 
Angelika Rutkiewicz kl. I TG – za dramatyczny song "Ich Troje" "Tato nie pij",
 
Monika Pełszuk kl. I TE – za romantycznie wykonaną piosenkę Karoliny Kozak "Razem zestarzejmy się"
 
Paweł Szczebiot kl. IV TF – za piosenkę autorską.
 
Wszyscy uczestnicy otrzymują gratulacje, dyplomy, a laureaci także nagrody – statuetki i bilety do kina od Dyrektora szkoły, Pana Marka Józefowicza.
 
Jolanta Baranowska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
Zmieniony: Środa, 09 Grudzień 2015 23:22