Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Klub Szkolnych Programistów INFA Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 19 Styczeń 2016 20:45

Instytut Informatyki Uniwersytetu w Białymstoku wraz z Departamentem Edukacji Urzędu Miejskiego wznawiają zajęcia w Klubie Szkolnych Programistów „INFA”. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci i młodzieży uzdolnionej w kierunkach ścisłych.

Zajęcia zostały objęte patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach programu „Miejsca Odkrywania Talentów”.

W tym sezonie organizatorzy proponują zająć się jednym z dwóch tematów: programowaniem urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów) w systemie Android lub programowaniem komputera Arduino i wstępem do robotyki.

Więcej szczegółów tutaj: http://ii.uwb.edu.pl/~infa/