Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Pani Krystyna Drukuj Email
Środa, 10 Luty 2016 23:23

Z końcem 2015 roku Pani Krystyna Matyśkiewicz - Nasza Sekretarka - odeszła na emeryturę.

10 lutego 2016 roku uroczyście podziękowaliśmy Jej za pracę. Niewiele osób wie, że Pani Krysia przepracowała 45 lat, z czego 44 w Gastronomiku. „Gastronomik” to słowo właściwe, ponieważ przez tyle lat nazwa szkoły zmieniała się wiele razy. Każdy z nas Ją spotkał, każdy korzystał z Jej pomocy. Uczniom wydawała zaświadczenia, stemplowała świadectwa, wydawała dokumenty. Podziwialiśmy doskonale zorganizowaną pracę  sekretariatu i porządek w dokumentach. Pani Krysia znała każdego ucznia, interesowała się problemami nas wszystkich. Za tę pracę, rzetelność, sumienność i dobre serce mogliśmy podziękować.Dyrektor szkoły - Pan Marek Józefowicz dziękując za wieloletnią pracę w imieniu swoim i wicedyrektorów wręczył pamiątkowy grawer.Następnie głos zabrali przedstawiciele nauczycieli. Padły słowa podziękowania i wdzięczności.

Do  podziękowań dołączyli się przedstawiciele uczniów.
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Kamil Trykoszko przygotował wiersz,
Roksana Puzan
pięknie zaśpiewała utwór Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”,
a Michał Freitag zachwycił wykonaniem piosenki „To ostatnia niedziela”. 
Padło wiele ciepłych słów, ponieważ Nasza Pani Krysia na nie zasłużyła.

A na  koniec był tort z fajerwerkami i kawa.DZIĘKUJEMY!!!

Barbara Hryniewicz

 

 

Zmieniony: Niedziela, 06 Marzec 2016 22:49