Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Nowość w bibliotece 2016 Drukuj Email
Czwartek, 18 Luty 2016 00:41
 
Uprzejmie informujemy, że biblioteka szkolna została wzbogacona o kolejną pozycję książkową. Tym razem jest to kontynuacja serii opisującej uroki polskich miast. „Warszawa i okolice”, bo o niej mowa to obowiązkowa lektura dla każdego miłośnika książek, ale nie tylko. Ogrom szaty graficznej składający się z oryginalnej czcionki, pozłacanych stron oraz wspaniałych zdjęć powoduje, że album przyciąga uwagę i ciężko przejść obok niego obojętnie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do biblioteki, aby obejrzeć nasz nowy nabytek.

Nauczyciele Bibliotekarze