Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
ZSG na Forum Szkół w Turośni Kościelnej Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 13 Marzec 2016 23:46
     
 
W dniu 9 marca 2016 roku w Turośni Kościelnej odbyło się II forum szkół ponadgimnazjalnych. W uroczystości uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych, którzy pojechali tam w ramach promocji szkoły.
 
Na początku spotkania Dyrektorka gimnazjum im. ks. Michała Sopoćki przywitała nauczycieli i uczniów placówek oświatowych. W ramach reklamy poszczególnych podmiotów edukacyjnych wyświetlono ich autorskie filmy promocyjne, natomiast na stoiskach szkół odbywały się indywidualne konsultacje. Nasi uczniowie merytorycznie przedstawiali swoim młodszym kolegom ofertę edukacyjną ZSG. Poza standardowymi informacjami jak:  „ile trwa nauka na danym kierunku?” oraz „czy łatwo znaleźć pracę po tej szkole?” gimnazjaliści mieli również okazję posłuchać o gościach odwiedzających naszą placówkę, turnieju gastronomicznym oraz szeregu innych cennych wydarzeń będących wartością dodaną do nauki w ZSG. Uczniowie gimnazjum otrzymali również od nas pamiątkowe długopisy, kalendarzyki z logiem szkoły, a nawet słodki poczęstunek.
 
Odbiór naszej placówki był pozytywny, szkoła cieszyła się sporym zainteresowaniem, otrzymaliśmy również zaproszenie na następny rok. Bardzo dziękujemy uczniom, których trud i zaangażowanie w działania promocyjne trudno przecenić:

  • Dominika Łupińska (III TD)
  • Magdalena Sidorowicz (III TD)
  • Michał Jeż (III TG)
  • Michał Kaliszewski (III TG)     
                                                                         
Bardzo dziękujemy również Dyrekcji Centrum Kształcenia Praktycznego za pomoc przy organizacji wyjazdu.
 
Maciej Kułak
Zespół ds. promocji szkoły
 
 

Zmieniony: Poniedziałek, 14 Marzec 2016 12:08