Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Reklama
Relacja z VII edycji "Mam Talent" Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 18 Marzec 2016 09:59

W dniu 24.02.2016 r. odbył się po raz siódmy w świetlicy szkolnej konkurs "Mam Talent". Pan Dyrektor Marek Józefowicz wygłosił słowo wstępne i dokonał otwarcia konkursu.

Zgodnie z przyjętą konwencją uczestników oceniało Jury Pedagogiczne i Młodzieżowe,

Jury Pedagogiczne:

  • Pani Jolanta Baranowska (pomysłodawczyni i koordynatorka konkursu) – Przewodnicząca komisji,
  • Pani Maria Brańska, 
  • Pan Macieja Kułak,

Jury Młodzieżowe:

  • Kamil Trykoszko kl. III TB,
  • Paweł Wróblewski kl. IV TE,
  • Marta Miszczuk i Katarzyna Sopek z kl. II TE

Kasia prowadziła konkurs, reprezentując Samorząd Uczniowski. Podkreśliła, że dzięki zrozumieniu i mecenatowi Pana Dyrektora konkurs może się odbywać co roku, za co serdecznie podziękowała w imieniu młodzieży i organizatorów.

W konkursie udział wzięli:
  • Klaudia Tyniewicka z kl. II TF
  • Kacper Sikora z kl. I ZA
  • Zespół: Antoni Szkiłądź z kl. II ZA, Jakub Oleńczuk z kl. II TG, Kamil Zalewski z kl. II TF
  • Dagmara Benecka z kl. I TE
  • Magdalena Śliwonik kl. II TE i Klaudia Tyniewicka  kl. II TF
  • Duet: Dawid Łęczycki i Konrada Nestorowicz z kl. III TG – piosenka autorska.
  • Monika Pełszuk z kl.I TD
  • Kamila Baranowska z kl. II TA z siostrą  Marylą  z gimnazjum w Jasionówce.
  • Magdalena Cieśluk z kl. IV TA i Michał Frejtag z kl. IV TE
  • Katarzyna Jakubowska z kl. I TD
  • Dawid Gałażewicz z kl. IV TE
  • Patryk Najman kl.I ZB
  • Roksana Puzan z kl. IV TB
 
Poza konkursem zaproszono uczestników i publiczność na występ "Gwiazdy" – Szymona Piekutowskiego z kl. III TB z zespołem SPL BOYS, który nagrywa z radiem, występuje w teledyskach i na scenach naszego miasta i województwa. Podbił sceny w gatunku disco polo.

Wystąpił także ubiegłoroczny laureat pierwszego miejsca – Jakub Oleńczuk  z kl. II TG ze świetnym beat boxem.

Podczas konkursu panowała sympatyczna atmosfera, publiczność wspierała uczestników aplauzem i uśmiechem. Jury stwierdziło, że poziom konkursu był wysoki, w wyniku konsensusu przyznano wiele miejsc równorzędnych i wyróżnień. Wyłoniono następujących laureatów:

I miejsce – Dawid Gałażewicz kl. IV TE – nasz utytułowany raper – za mądrą, autorską piosenkę o walce ze swoimi słabościami, o sile  i cudzie Wiary,

Dwa równorzędne II miejsca - Roksana Puzan z kl. IV TB za własną wersję ambitnego utworu "Budki Suflera" – "Jest taki samotny dom", Kamila Baranowska z kl. II TA i Maryla Baranowska – za efektowny i wymagający talentu, taniec sportowy,

III miejsca:Magdalena Cieśluk z kl. IV TA i Michał Frejtag (gitara) za smutną balladę Erica Claptona z powodu utraty synka  "Tears of heaven", wykonanej z wyczuciem, talentem i oddaniem pięknego nastroju,

Kacper Sikora z kl. I ZA za taniec w stylu popping – za  dobrze dobraną muzykę do charakteru tańca i  przekaz artystyczny.

Wyróżnienia:
Magdalena Śliwonik z kl. II TE i Klaudia Tyniewicka z kl. II TF – za temperament w "Czerwonych koralach",

Katarzyna Jakubowska z kl. I TD – za bluesową wrażliwość w balladzie zespołu "Dżem" - "Do kołyski",

Dagmara Benecka z kl. I TE – za indywidualność,

Dawid Łęczycki i Konrad i Konrad Nestorowicz z kl. III TG – za sceniczny image, choreografię, własne piosenki, poczucie humoru i odwagę sceniczną,

Monika Pełszuk z kl. I TD - za połączenie śpiewu z ćwiczeniem rytmicznym.

Konkurs zakończył się złożeniem gratulacji i wręczeniem nagród rzeczowych i dyplomów przez Pana Dyrektora szkoły, Marka Józefowicza.

Dziękujemy:
za fotorelację Panu Wojciechowi Brańskiemu i Panu Arkadiuszowi Noskowiczowi, który zadbał także o dyplomy, ucz kl. IV TE Pawłowi Wróblewskiemu za pomoc logistyczną i techniczną,

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne występy.

Gratulujemy i zapraszamy na następne imprezy – konkursy!

Organizatorzy
---------------------
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zmieniony: Środa, 13 Kwiecień 2016 06:39