Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Zbiórka przyborów szkolnych Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 10 Kwiecień 2016 20:50
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w całorocznej zbiórce przyborów szkolnych dla dzieci z Domu Dziecka i podopiecznych świetlicy terapeutycznej Nasz Dom: Dobry Pasterz, znajdującej się w Białymstoku, przy ulicy Mickiewicza 13 oraz Polskiego Czerwonego Krzyża.

Zbieramy: zeszyty, długopisy, mazaki, kredki, bloki rysunkowe i techniczne, wycinanki, piórniki, książeczki do kolorowania oraz inne przybory szkolne. Pomagamy tym, którzy mają trudną sytuację rodzinną i materialną.
 
Koordynatorzy akcji:
Barbara Wysocka, Joanna Szydłowska
Zmieniony: Niedziela, 10 Kwiecień 2016 20:58