Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Gala Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 13 Kwiecień 2016 06:22

Dnia 11 kwietnia 2016 r. w Auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku odbyła się uroczysta Gala kończąca XXI edycję Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” prezentującego społeczną działalność młodych wolontariuszy.

W czasie Gali zostały zaprezentowane sylwetki zgłoszonych do Konkursu wolontariuszy z białostockich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a laureaci otrzymali zaszczytny tytuł „Wspaniałej/Wspaniałego”.

Z radością informujemy, iż w gronie wyróżnionych wolontariuszy znalazł się uczeń klasy III TB, Kamil Trykoszko, któremu serdecznie gratulujemy. Kamil,  oprócz funkcji Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, od 6 lat angażuje się w działalność wolontaryjną na terenie Białegostoku, marzy o założeniu w przyszłości własnej fundacji. Jego pasją, którą zaraził się od starszego brata jest ratownictwo medyczne.

Oprócz Kamila naszą szkołę reprezentowały „Wspaniałe” dziewczęta: Agata Wołyńcewicz – klasa III TF, Magdalena Olchowik – klasa II TE, Aleksandra Dzieszko – klasa II TE, Magdalena Śliwonik – klasa II TE, którym gratulujemy życząc wiele radości i satysfakcji z bycia „darem dla innych”.
 
Edyta Turel
 
 #########
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zmieniony: Środa, 13 Kwiecień 2016 06:33