Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
„UWOLNIJ KSIĄŻKĘ” vol. 4 Drukuj Email
Poniedziałek, 09 Maj 2016 22:57

W dniu  29.04.2016 roku odbyła się już czwarta edycja corocznej akcji „Uwolnij Książkę”. Ponownie nauczyciele bibliotekarze rozdali za darmo książki osobom, które akurat miały szczęście być w piątek w szkole. Oczywiście data wydarzenia nie była wcześniej podana. W czasach, gdy statystyki odnośnie czytelnictwa są zatrważające uważamy, że jest w naszym działaniu głęboki sens. Poniżej przedstawiamy zdjęcia szczęśliwców, a kolejna akcja jeszcze w tym roku…

Bardzo dziękujemy prywatnym sponsorom (chcącym zachować anonimowość) dzięki którym kolejna edycja akcji była możliwa oraz Paulinie Prus i Gabrieli Tarasiewicz (obie I zd) za pomoc w organizacji przedsięwzięcia.
 
Nauczyciele Bibliotekarze
 
###########