Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Turniej Cukierniczy we Wrocławiu Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 19 Maj 2016 23:09
 
 
W dniach 11-13 kwietnia 2016r. uczestniczyliśmy XXI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik. W zmaganiach brało udział 20 uczestników z całej Polski. Naszą szkołę i województwo reprezentowała uczennica kl. III zd Natalia Niczyporuk.
 
Temat tegorocznego turnieju to: Głębia oceanu.
 
Turniej składał się z II etapów – części praktycznej i części teoretycznej. Nasza uczennica zdobyła z części teoretycznej 23 punkty i 60,8 punktu z części praktycznej zajmując tym samym III lokatę w obu etapach. A w klasyfikacji generalnej zajęła IV miejsce z liczbą punktów 83,8.
 
Dodatkowo uczennica zdobyła Nagrodę Publiczności.
opr. Renata Karecka - Sebastianiuk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zmieniony: Środa, 25 Maj 2016 07:33