Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Laboratorium Młodego Mistrza i Odkrywcy Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 17 Czerwiec 2016 23:22

Zostań kreatywnym i twórczym pedagogiem
Nabór chętnych nauczycieli/specjalistów/instruktorów/mistrzów
z dziedziny nauk technicznych i przyrodniczych,
humanistów, językoznawców, fotografów, filmowców
chcących rozwijać pasje i zainteresowania uczniów

ulotka informacyjna /pdf/

Laboratorium Młodego Mistrza i Odkrywcy EUREKA jest nową inicjatywą Urzędu Miejskiego w Białymstoku w zakresie innowacyjnej edukacji przyrodniczo-technicznej i humanistycznej dzieci i młodzieży w celu zwiększenia atrakcyjności różnych dziedzin nauki, techniki i humanistyki oraz dostosowania umiejętności i kompetencji nauczycieli w przygotowaniu uczniów w wyborze ich dalszej kariery zawodowej na potrzeby innowacyjnej gospodarki.

We wrześniu 2016 r. rozpoczynamy bezpłatne szkolenie przyszłych nauczycieli/instruktorów i mistrzów, którego celem będzie kształcenie umiejętności i pogłębienie wiedzy z zakresu nauk technicznych, przyrodniczych oraz szeroko pojętej humanistyki (artes liberales).

Dysponujemy doskonałym sprzętem, mamy mnóstwo pomysłów i stosujemy innowacyjne rozwiązania. Mamy nadzieję, że szkolenie to pomoże również wyłonić część przyszłej kadry LMMiO EUREKA.

Zdaniem pomysłodawców LMMiO EUREKI nauczać należy mądrze, twórczo – czyli z wykorzystaniem zdobyczy techniki i humanistyki oraz nowych, bardziej przyjaznych relacji nauczyciel-uczeń w celu kształtowania innowacyjnych postaw dzieci i młodzieży.

Wszystkich  zainteresowanych uczestnictwem w kursie szkoleniowym zapraszamy na spotkanie informacyjne z zespołem LMMiO EUREKA w dniu 21 czerwca (wtorek) o godz. 17:00 w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku, ul. Żabia 5.

Zmieniony: Niedziela, 19 Czerwiec 2016 10:23