Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Reklama
Relacja z VIII edycji konkursu karaoke Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 10 Grudzień 2016 00:22

Relacja z VIII edycji konkursu karaoke o Złoty Mikrofon Dyrektora Szkoły , który odbył się

07. 12.2016 roku po hasłem ,, O najlepiej wykonaną kolędę lub pastorałkę’’

Konkurs piosenki karaoke ,, O Złoty Mikrofon Dyrektora Szkoły ‘’ odbył się po raz ósmy, tym razem pod hasłem ,, O najlepiej wykonaną kolędę lub pastorałkę’’.

Konkurs został oficjalnie otwarty przez Pana dyrektora, Marka Józefowicza, który powitał wszystkich zebranych gości – grono pedagogiczne, widzów i uczestników, życząc pięknego koncertu konkursowego i wspólnego śpiewania kolęd.

Spotkanie rozpoczęło się od chóralnego zaśpiewania kolędy ,, Przybieżeli do Betlejem’’, a następnie rozpoczęły się występy konkursowe.

Rywalizację oceniało życzliwe Jury:

  1. Jolanta Baranowska – przewodnicząca.
  2. Maria Brańska
  3. Ewa Kwaśniewska
  4. Joanna Szydłowska

Konkurs przebiegał w miłej, świątecznej atmosferze, uczniowie z sali także włączali się do śpiewania

( klasy IVTE, IIITD, IITD ) i wykazali się wysoką kulturą osobistą.

Uczestnicy konkursu z dużym zaangażowaniem i liryzmem zaprezentowali kolędy tradycyjne i współczesne, natomiast uczeń Arkadiusz Wysocki z kl. ITB rapował na temat niesprawiedliwości społecznej w napisanej przez siebie piosence.

Jury przyznało następujące nagrody:

I miejsce – duet Klaudia Białobrzeska kl. IVTE I Katarzyna Jakubowska kl. IIZB

II miejsce – debiut! – Paulina Zawadzka kl. ITF

III Miejsce – Klaudia Tyniewicka kl. IIITF

Wyróżnienie specjalne – debiut! -Arkadiusz Wysocki kl. ITB

Wyróżnienie specjalne – Monika Pełszuk kl. IITD

Wyróżnienie –Natalia Kucharewicz kl. IZB

Wyróżnienie - Justyna Feltowicz kl. IVTE

Wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymali z rąk Dyrektora szkoły, Pana Marka Józefowicza, nagrody rzeczowe – dyplomy i bilety do kina, a zwycięzcy także statuetki.

Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem laureatów z Dyrektorem i Jury.

Zaprojektowanie dyplomów – Pan Sławomir Szeremeta,

Pomoc akustyczna – Mateusz Stankiewicz, Patryk Ołdytowski kl. IITW, Jakub Sowul kl. ITB,

Zdjęcia – Katarzyna Bykowska kl. IITE, wypisanie dyplomów – Marta Miszczuk kl. IIITE.

Organizator: Jolanta Baranowska

 











































Zmieniony: Sobota, 17 Grudzień 2016 00:58