Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Edycja ogólnopolskiej akcji: GŁOŚNE CZYTANIE Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 10 Grudzień 2016 00:38
Dnia 16 grudnia, w piątek, na czwartej godzinie lekcyjnej, w świetlicy szkolnej, odbędzie się GŁOŚNE CZYTANIE FRAGMENTÓW "ZBRODNI I KARY" FIODORA DOSTOJEWSKIEGO. Spotkanie z literaturą przygotowały uczennice klasy III T E pod kierunkiem pani Urszuli Pilcickiej. Jest to pierwsza w tym roku szkolnym, ale nie ostatnia, edycja ogólnopolskiej akcji: GŁOŚNE CZYTANIE. W spotkaniu biorą udział następujące klasy wraz z nauczycielami, którzy mają w tym czasie z nimi lekcje: III T E, III T A, III T F,II T E, IV T E, III T G, II T G. Następne spotkanie z literaturą odbędzie się w styczniu.
Zmieniony: Sobota, 10 Grudzień 2016 00:49