Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Comiesięczny konkurs o zdrowiu Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 09 Luty 2017 13:56
Podejmując działania prozdrowotne na terenie miasta Białegostoku Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białymstoku przy współpracy z Polskim Towarzystwem Oświaty Zdrowotnej Oddział Terenowy w Białymstoku zaprasza do udziału w IV edycji internetowego, comiesięcznego konkursu wiedzy o zdrowiu.
Celem podjętej interwencji jest popularyzacja wiedzy o zdrowiu, jego uwarunkowaniach i zasadach zdrowego stylu życia, edukacja na temat skutków wynikających z palenia tytoniu oraz kształtowanie pozytywnych postaw prozdrowotnych do zdrowia własnego, innych ludzi i otoczenia. 
 
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej
oraz