Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
,, Taniec – moja pasja’’ Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 14 Maj 2017 20:34

Kamila Baranowska, uczennica klasy IIITA

         Mażoretka i cheerleaderka z trzynastoletnim stażem. Przygodę z tańcem zaczęła w wieku 5 lat, w zespole TAKT JASIONÓWKA pod kierownictwem Pani Marii Gierasimiuk. Kamila to ambitna, pracowita,  zawsze uśmiechnięta dziewczyna z pozytywnym nastawieniem do życia. Taniec to cały jej świat. Kieruje się mottem :”Możesz zrobić ze swoim życiem cokolwiek zechcesz, potrzebna jest tylko wiara, odwaga i nieugięty duch” oraz „Twój los zależy od Twoich nawyków”.(Brian Tracy).

Jej osiągnięcia to m.in. wielokrotny tytuł Mistrzyni Regionu Północno-Wschodniego w kategorii solo pompon (POM-PA 2013,2014,2015,2016) , Mistrzyni Regionu Północnego w kategorii solo pompon (Mistrzostwa Mażoretek w Chełmnie 2014 r. ), 8 miejsce zespołu na Mistrzostwach Europy Mażoretek w Chorwacji w 2012 r. Kamila uczestniczyła w  programie  telewizyjnym  GOT TO DANCE oraz brała udział w wielu innych pokazach i koncertach  charytatywnych.

    Obecnie Kamila prowadzi aż 4 grupy mażoretkowe: EUFORIA BIAŁYSTOK,TAKT,TAKCIK,TAKCIK MINI oraz TAKTUSIE z Jasionówki. Współpracuje również z Młodzieżową Orkiestrą Dętą w Jasionówce.

Kamila dzieli się talentami w swojej szkole, jest laureatką konkursu ,, Mam Talent’’.

Uświetnia też   występami wiele imprez szkolnych jako wykonawczyni oraz opiekun grup.

 W tym roku Zespół EUFORIA wystąpił  jako gość specjalny podczas Konkursu o zasięgu wojewódzkim ,, My z Podlasia’’, dziewczęta tańczyły podczas Gali Turnieju Gastronomicznego, obejrzeliśmy również ciekawy program  na Akademii Zakończenia Roku Klas czwartych.

Taniec   dla Kamili jest największą motywacją,  szczęściem i energią życiową.

Życzymy dalszych sukcesów i nieustającej radości z tańca!

                                                                                                              Opr. Jolanta Baranowska