Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Zaproszenie na lekcję biblioteczną Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Wrzesień 2017 22:21

 

Zaproszenie na lekcję biblioteczną 

W związku z informacją, że rok 2017 został uznany Rokiem Josepha Conrada nauczyciele bibliotekarze zapraszają przedstawicieli klas na lekcje biblioteczną dotyczącą życia i twórczości pisarza. Spotkanie odbędzie się 18 września ( poniedziałek ) w godzinach 12.35 -13.20 w bibliotece szkolnej. Nie zabraknie ciasta, kawy, ogromnej dawki wiadomości merytorycznych oraz oczywiście wspanialej atmosfery. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca prosimy o wytypowanie po kilku uczniów z każdej klasy. Wszelkie szczegóły oraz zapisy w bibliotece ZSG.

Nauczyciele bibliotekarze

 

Zmieniony: Wtorek, 19 Wrzesień 2017 11:00