Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Spotkanie poświęcone życiu oraz twórczości Josepha Conrada Drukuj Email
Niedziela, 01 Październik 2017 18:36

 


W poniedziałek (18 września) w bibliotece ZSG odbyło się spotkanie poświęcone życiu oraz twórczości Josepha Conrada.  Po uroczystym przemówieniu Pani Joanny Kurszel młodzież miała okazję obejrzeć prezentację multimedialną dotyczącą biografii pisarza oraz przeczytać fragmenty sztandarowego dzieła pt. „Jądro Ciemności”.  Lekcja literacka zakończyła się sukcesem a nauczyciele bibliotekarze już myślą o kolejnych.

Poniżej relacja ze spotkania naszej uczennicy –Natalii Boćkowskiej ( III TD).

Spotkanie liczyło szerokie  grono nauczycieli oraz uczniów. Muszę wspomnieć, że niektórzy z nich poświęcili swój wolny czas, aby dowiedzieć się czegoś więcej, niż tylko koloru okładki, czy pierwszego i ostatniego zdania w książce.

Wchodząc do biblioteki szkolnej zastaliśmy stół z pokaźną górą jedzenia, w tym słodyczy, więc nie było tylko mądrze i czytelniczo, ale także słodko. Na takim spotkaniu byłam po raz pierwszy i na 100% nie ostatni, chociażby ze względu na to, że można spotkać tam wyjątkowych ludzi, jak i wartościowe pozycje literackie.

Reasumując, całe spotkanie zaczęło się od napełnienia żołądków, a zakończyło się na przyjaźni z Panem Conradem.

Zmieniony: Niedziela, 01 Październik 2017 19:05