Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
„ Przecież tylko Polsce służę... życie i działalność Marszałka Józefa Piłsudskiego (1867- 1935)” Drukuj Email
Środa, 06 Grudzień 2017 13:54
 
 
Prezentowane niżej slajdy pochodzą z prezentacji multimedialnej uczennicy klasy III TD Natalii Boćkowskiej przygotowanej na Miejski konkurs historyczno-literacki „Przecież tylko Polsce służę...życie i działalność Marszałka Józefa Piłsudskiego (1867-1935)”, pierwszego Honorowego Obywatela Miasta Białegostoku, w 150. rocznicę jego urodzin.

Konkurs, którego organizatorem był Zespół Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa w Białymstoku przewidziany był dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Miasta Białegostoku. Celami konkursu były: poznanie i przybliżenie uczniom sylwetki i działalności jednego z najwybitniejszych Polaków Marszałka Józefa Piłsudskiego, rozbudzanie zainteresowania historią Polski, propagowanie postaw patriotycznych, zainspirowanie do pracy twórczej i rozwijania własnej kreatywności.

Prezentacja znalazła uznanie w oczach jury konkursu – uczennica zajęła II miejsce w kategorii multimedialnej.

Wojciech Brański