Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Studniówka Miejska Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 20 Styczeń 2018 14:13

Dnia 17.01.2018 na Rynku Kościuszki odbyła się Studniówka Miejska. Tegoroczni maturzyści mogli zatańczyć poloneza z prezydentem miasta Białystok Tadeuszem Truskolaskim. Uczniowie klasy IV TD godnie reprezentowali Zespół Szkół Gastronomicznych w Białymstoku. Charakteryzowały ich stroje kucharskie, które najbardziej odzwierciedlają nasze kwalifikacje zawodowe.