Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Powstanie Krakowskie 1846 Drukuj Email
Czwartek, 22 Listopad 2018 18:19

Na początku listopada 2018 roku nastąpiło rozstrzygnięcie w szkolnym konkursie historycznym „100 lat Niepodległej”. Konkurs był jedną z form uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku i obejmował dwie kategorie: multimedialną i plastyczną. Poniżej można zapoznać się ze slajdami jednej z prezentacji konkursowych autorstwa Moniki Markowskiej z klasy IV TF. Uczennica zajęła II miejsce w konkursie w kategorii prezentacja multimedialna.
 
Wojciech Brański
 
 
Zmieniony: Czwartek, 22 Listopad 2018 20:27