Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Reklama
Wielka Emigracja Drukuj Email
Piątek, 23 Listopad 2018 18:15

Na początku listopada 2018 roku nastąpiło rozstrzygnięcie w szkolnym konkursie historycznym „100 lat Niepodległej”. Konkurs był jedną z form uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku i obejmował dwie kategorie: multimedialną i plastyczną. I miejsce w kategorii multimedialnej zajął uczeń kl. II TF Kami Minkiewicz. Zapraszam do zapoznania się ze slajdami nagrodzonej prezentacji.

Wojciech Brański