Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Wolność – walka o niepodległość Polaków Drukuj Email
Sobota, 24 Listopad 2018 09:28

Na początku listopada 2018 roku nastąpiło rozstrzygnięcie w szkolnym konkursie historycznym „100 lat Niepodległej”. Konkurs był jedną z form uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Uczniowie biorący udział w konkursie przygotowali prace plastyczne oraz prezentacje multimedialne. Poniżej można zapoznać się ze slajdami jednej z prezentacji konkursowych wykonanej przez ucznia klasy IIITD Patryka Kamińskiego. Patryk zajął III miejsce w omawianym konkursie.

Wojciech Brański

 

Zmieniony: Sobota, 24 Listopad 2018 09:35